Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bašelj Sara NAR sara.baselj@gimidrija.si   
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si  
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gimidrija.si  po dogovoru
Brložnik Danijela STR danijela.brloznik@gimidrija.si  po dogovoru
Černe Klemen STR

klemen.cerne@gimidrija.si

 pon. 9.30 – 10.15
Drev Jurij STR jurij.drev@gimidrija.si  čet. 7.45 – 8.15
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com  čet. 11.30
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com  
Grilc Tinkara ZGO tinkara.grilc@gimidrija.si  
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com  
Kavčič Andrej PP andrej.kavcic2@guest.arnes.si  
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si  
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA maria.kremzar@gimidrija.si  pon. 10.45 – 11.30
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si  sre. 7.15 po predhodni najavi
Mervic Tina PSI tina.mervic@gimidrija.si  pon. 10.45 – 11.30 ali po dogovoru
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si  
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si  po dogovoru
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si  po dogovoru
Pisk Leon ŠV leon.pisk@gimidrija.si  
Prezelj Melita MAT melita.prezelj@gimidrija.si po dogovoru
Rudolf Božena NEM bozena.rudolf@gimidrija.si  tor. ali sre. 6. šolsko uro
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si  po dogovoru
Slak Leoni Karmen BIO, NAR karmen.slak@gmail.com  po dogovoru
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si  sre. 8.00 – 8.30 ali po dogovoru
Šemrl Kosmač Valerija KEM valerija.kosmac@gimidrija.si  po dogovoru
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com  
Švab Milada FIL, SOC, DRU milada.svab@gimidrija.si  po dogovoru
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gimidrija.si  
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si  pon. 9.30 – 10.15
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si  po. 9.30 – 10.15
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com  
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si  čet. ob 9.00
Zelenc Mitja MAT mitja.zelenc@gimidrija.si  po dogovoru

 

Dostopnost