Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@gimidrija.si  
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si  
Bizjak Damijan PP damijan.bizjak@gmail.com  
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gimidrija.si  
Brložnik Danijela STR danijela.brloznik@gimidrija.si  
Drev JurijGantar Melita STR jurij.drev@gimidrija.si  
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com  
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si  
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com  
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com  
Kavčič Andrej PP andrej.kavcic2@guest.arnes.si  
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si  
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA maria.kremzar@gimidrija.si pet. 11.35 – 12.20
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si  
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si  
Naglič Tomaž ŠV naglic.tomaz@gmail.com  
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si  
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si pon. 9.35 – 10.20
Prezelj Melita MA melita.prezelj@gimidrija.si pon. 11.00 – 11.30
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com  
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com  
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si pon. 8.45 – 9.30
Slak Leoni Karmen BIO, NAR karmen.slak@gmail.com  
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si pet. 9.35 – 10.20
Šemrl Kosmač Valerija KEM valerija.kosmac@gimidrija.si sre. 10.45 – 11.30
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com  
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com po dogovoru
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gimidrija.si  
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si  
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si čet. 10.45 – 11.30
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com  
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si  
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si  

 

Dostopnost