Danes, 28. 6. 2023, je ministrstvo objavilo spodnje meje 2. kroga izbirnega postopka za vpis v 1. letnik srednje šole. Po 2. krogu smo zapolnili sva mesta na programu gimnazija in strojni tehnik. Prosta mesta so samo še na programu mehatronik operater.

Omejitev za program gimnazija v 2. krogu je bila 135/135 (število točk seštetih ocen zadnjih treh razredov OŠ/rezultat NPZ-jev). Omejitev na programu strojni tehnik pa 127 točk.

Kandidati, ki so se na naše programe prijavili že v 1. krogu in bili sedaj sprejeti v 2. krogu, bodo o nadaljnjem postopku obveščeni preko e-pošte. Po navadni pošti pa lahko pričakujejo sklep o sprejetju in potrdilo o vpisu.

Kandidati, ki pa se prvotno niso prijavili v naše programe, ampak so bili po 2. krogu sprejeti na našo šolo, pa jih bomo poklicali po telefonu. Prav tako bomo po telefonu poklicali kandidate, ki niso uspešno kandidirali na naše programe tudi v 2. krogu.

Za več informacij smo na voljo preko e-pošte: tina.mervic@gimidrija.si ali preko telefona 05 37 26 804.