Predmetni izpiti (izboljševanje pozitivno zaključenih ocen) za dijake zaključnih letnikov bodo potekali od 23. 5. do 27. 5. 2024. K predmetnim izpitom se lahko prijavite najkasneje do ponedeljka, 20. 5. 2024 do 14. ure.

Dopolnilni in popravni izpiti za dijake 3. M bodo potekali od 29. 5. do 2. 6. 2024. Zadnji rok za prijavo je 24. 5. 2024 do 14. urePOMEMBNO: Dijaki 3. M, ki boste opravljali dopolnilne in/ali popravne izpite v tem roku, boste s tem izkoristili spomladanski rok in k izpitom ne boste mogli pristopiti v rednem spomladanskem roku na koncu junija/v začetku julija, ampak šele v jesenskem roku (konec avgusta).

Prijavnice so na voljo na mizi v pritličju gimnazije in na spletni strani šole: http://gim-idrija.splet.arnes.si/files/2015/09/Zapisnik-o-izpitu201.pdf. Izpolnjene prijavnice oddajte v nabiralnik z naslovom ‘IZPITI’ v pritličju gimnazije (ob pisarni šolske svetovalne službe). Poleg predmeta na prijavnico navedite tudi ime učitelja, ki vas predmet uči.