Tudi letos nas generacija četrtošolcev ni razočarala. V petek, 6. julija, smo bili lahko zadovoljni s uspehom na poklicni maturi, danes, 11. julija, ko smo bili seznanjeni z rezultati splošne mature, pa lahko z veseljem čestitamo vsem 52 maturantom, ki so v prvem roku opravljali maturo, saj so dosegli 100% uspeh. Še posebne čestitke gredo 7 četrtošolcem, ki so osvojili 30 ali več točk od 34 možnih in tako postali Zlati maturantje. To so: Katja Klemen, Žan Kopač, Maj Kristan, Vili Mohorič, Neža Bogataj, Erika Pajer, Živa Šubic.Posebej velja omeniti, da je med dijaki, ki so dosegli najvec tock pri fiziki tudi Maj Kristan, Mineji Leban   pa je uspelo zbrati vseh 100 tock pri kemiji. Cestitke tudi za ta uspeh.

Tako kot prejšnje leto  jih je skupaj z ravnateljico častno sprejel župan občine Idrija, Bojan Sever.   Ponosni smo nanje in tudi na ostale maturante, ki so letos maturo opravili s povprečno oceno 21,04.  Vsem čestitamo in jim želimo uspešen  začetek študija!