Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@gimidrija.si po dogovoru
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si  
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gimidrija.si pet. 3. šolsko uro
Brložnik Danijela STR danijela.brloznik@gimidrija.si pon. 3. šolsko uro
       
Drev Jurij STR jurij.drev@gimidrija.si pon. 800 – 8.30
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com  
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si sre. 4. šolsko uro
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com  
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com  
Kalan Branko ZGO, UM kalan.branko@gmail.com  
Kavčič Andrej PP  andrej.kavcic2@guest.arnes.si  
Klenovšek Ivan STR ivan.klenovsek@gimidrija.si  
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si čet. 1. in 2. šolsko uro
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA maria-ana.kremzar-jerman@guest.arnes.si sre. 3. šolsko uro
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si pon. 7.15
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si pon. ob 8.00
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si tor. 2. šolsko uro
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si pon. 5. šolsko uro
Pivk Tatjana MAT pivk.tatjana@gmail.com tor. 4. šolsko uro
Poljanec Sandra ITA spoljanec@gmail.com  
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com  
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com sre. 3. šolsko uro
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si  
Slak Leoni Karmen BIO, NAR karmen.slak@gimidrija.si pon. 4. šolsko uro
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si pon. ob 10.00
Šemrl Kosmač Valerija KEM Valerija.Kosmac@gimidrija.si sre. 3. šolsko uro
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com  
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com čet. 13.15
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gimidrija.si pet. 12.00 – 13.00
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si  
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si sre. 4. šolsko uro
       
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com pon. 2. šolsko uro
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si pon. 2. šolsko uro
Vončina Robert ŠV robert.voncina@gimidrija.si  
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si  

 

Dostopnost