Seznam učiteljev

Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@guest.arnes.si
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gmail.com
Boh Mojca GEO bohmarija@gmail.com
Česnik Vončina Irena BIO irena.cesnik-voncina@gimidrija.com
Drev Jurij STR jurij.drev@gimidrija.si
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com
Kalan Branko ZGO, UM kalan.branko@gmail.com
Kavčič Andrej PP
Klenovšek Ivan STR ivoklenovsek@yahoo.com
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA marjankagjv@hotmail.com
Klasinc Magdalena KEM magdalena.klasinc@gimidrija.si
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si
Pivk Tatjana MAT tatjana.pivk@gimidrija.si
Poljanec Sandra ITA spoljanec@gmail.com
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si
Slak Karmen BIO, NAR, KEM karmen.slak@gimidrija.si
Slekovec Bogdan STR bogdan.slekovec@gmail.com
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si
Šemrl Kosmač Valerija KEM Valerija.Kosmac@gimidrija.si
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com
Tratnik Cveta svetovalna služba cveta.tratnik@guest.arnes.si
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gmail.com
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si čet. 10.45 – 11.30
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si
Vončina Robert ŠV robert.voncina@gimidrija.si
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si