Seznam učiteljev

Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Andder Tanja RUŠ tanja.andder@gmail.com  sre 8.40 – 9.25
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@guest.arnes.si
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si  pon. 12.25 – 13.10
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gmail.com  čet 11.35 – 12. 40
Boh Mojca GEO bohmarija@gmail.com
Česnik Vončina Irena BIO irena.cesnik-voncina@gimidrija.com
Drev Jurij STR jurij.drev@gimidrija.si  pon. 9.45 – 10.15
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si  tor. 9.30 – 10.15
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com
Kalan Branko ZGO, UM kalan.branko@gmail.com
Klenovšek Ivan STR ivoklenovsek@yahoo.com  pon. 10.45 – 11.30 v kabinetu na PŠ
Kokalj Stanislav PP stanislav.kokalj@guest.arnes.si
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si  pon. 9.30 – 10 .45 ali sre. 11.35 – 12. 20
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA marjankagjv@hotmail.com  tor. 9.30 – 11.30
Kunc Magdalena KEM magdalena.klasinc@gimidrija.si tor. 9.30 – 10.15
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si pon. 7.50 – 8.35 zbornica ali kabinet za matematiko
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si  tor. 11.35 – 12.20
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si  sre. 9.30 – 10.15
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si  tor. 8.40 – 9.25
Pivk Tatjana MAT tatjana.pivk@gimidrija.si  pon. 10.45 – 11.30
Poljanec Sandra ITA spoljanec@gmail.com  tor. 8.40 – 9.25
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com  pon. 10.45 – 11.30
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si  pon. 9.30 – 10.15
Slak Karmen BIO, NAR, KEM karmen.slak@gimidrija.si  sre 10.45 – 11.30
Slekovec Bogdan STR bogdan.slekovec@gmail.com  čet. 10.45 – 11.30
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si  pon. 9.30 -10.15
Šemrl Kosmač Valerija KEM Valerija.Kosmac@gimidrija.si  pon. 11.35 – 12.20
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com  tor. 13.15 – 14.00
Tratnik Cveta svetovalna služba cveta.tratnik@guest.arnes.si
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gmail.com
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si pon. 12.25 – 13.10
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com  tor. 10.45 – 11.30
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si  tor. 10.45 – 11.30
Vončina Robert ŠV robert.voncina@gimidrija.si  tor. 8.30 – 9.00
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si  sre. 11.35 – 12.20