Učitelj Predmet E-poštni naslov dopoldanske pogovorne ure (zaradi suplenc obvezna predhodna najava)
Bajt Ana svetovalna služba ana.bajt@gimidrija.si
Beovič David GLA david.beovic@gimidrija.si  pon. 10.00 – 10.45
Bogataj Nataša SLO natasa.bogataj@gimidrija.si  pon. 4. šol. ura
Boh Mojca GEO bohmarija@gmail.com
Česnik Vončina Irena BIO irena.cesnik-voncina@gimidrija.com
Drev Jurij STR jurij.drev@gimidrija.si  tor. 9.30 – 10.00
Gnezda Irma LU gnezda.irma@gmail.com
Graovac Nataša SOC, ZGO natasa.graovac@gimidrija.si  pon. 3. ali 4. šol. ura
Gregorač Srečko STR srecko.gregorac@gmail.com
Justin Jerman Maja SLO maja.justinj@gmail.com
Kalan Branko ZGO, UM kalan.branko@gmail.com  sre. 10.45 – 11.30
Kavčič Andrej PP  andrej.kavcic2@guest.arnes.si
Klenovšek Ivan STR ivoklenovsek@yahoo.com
Kokošar Romana SLO romana.kokosar@gimidrija.si  čet. 2. šol. ura ali pon. 3. šol. uro
Kremžar Jerman Ana Maria ŠPA maria-ana.kremzar-jerman@guest.arnes.si  tor. 4. šol. uro
Klasinc Magdalena KEM magdalena.klasinc@gimidrija.si  pon. 6. šol. uro
Lipušček Sergeja MAT sergeja.lipuscek@gimidrija.si pet. 2. šol. uro
Mrak Ester GEO ester.mrak@gimidrija.si  pon. 9.30 – 10.15
Poljanšek Marjanca FIZ marjanca.poljansek@gimidrija.si  sre. 3. šol. uro
Pirih Tanja STR, PP tanja.pirih@gimidrija.si  čet. 12.25 – 13.10
Pivk Tatjana MAT tatjana.pivk@gimidrija.si  pon. 3. šol. uro
Poljanec Sandra ITA spoljanec@gmail.com
Rejec Janja PSI janja.rejec@gmail.com
Rudolf Božena NEM rudolf.bozena@gmail.com  čet. 4. in 7. šol. uro
Seljak Manica ANG manica.seljak@gimidrija.si  pon. 3. šol. uro
Slak Karmen BIO, NAR, KEM karmen.slak@gimidrija.si
Slekovec Bogdan STR bogdan.slekovec@gmail.com
Stepančič Klavdija ANG klavdija.stepancic@gimidrija.si  pon. 9.30 – 10. 30, konzultacije tor. 7. šol. uro
Šemrl Kosmač Valerija KEM Valerija.Kosmac@gimidrija.si  sre. 3. šol. uro
Štucin Zdravka LAB vaje zdravka.stucin@gmail.com
Švab Milada FIL svabmilada@gmail.com  pet. 6. šol. ura
Tratnik Cveta svetovalna služba cveta.tratnik@guest.arnes.si
Tratnik Jerneja ŠV jerneja.tratnik@gimidrija.si  sre. 5. šol. uro
Tuta Bojan INF bojan.tuta@guest.arnes.si tor.   9.30 – 10.15
Uršič Silva SLO silva.ursic@gimidrija.si čet. 10.45 – 11.30
Velikanje Jasmina NEM, ANG jasmina.velikanje@gmail.com
Verdnik Irena MAT irena.verdnik@gimidrija.si  pet. 2. šol. ura
Vončina Robert ŠV robert.voncina@gimidrija.si
Završki Srečo ŠV sreco.zavrski@gimidrija.si  tor. 3. šol. uro