Žal moramo tudi zaključek šolskega leta prilagoditi ukrepom za preprečevanje širjenja virusa COVID-19. Ker želimo, da se vsaj ob koncu šolskega leta ponovno združili vsi razredi, bo podelitev za večje razrede potekala v telovadnici oz. predavalnici, manj številčni razredi pa boste imeli podelitve v večjih učilnicah.
Pri tem pa se moramo v šoli držati naslednjih pravil:
– obvezno nosimo obrazno masko, razen v učilnici, če je zagotovljena razdalja 1,5 m
– skrbimo za higieno rok in kašlja
– pazimo na medsebojno razdaljo 1,5 m
– v šoli se ne zadržujemo več kot je to nujno potrebno
– med hojo po stopnišču in hodniku se držimo desne smeri v smeri hoje
S seboj prinesite:
izjavo, da ste zdravi (če je še niste oddali)
V skladu z navodili okrožnice MIZŠ in NIJZ boste dijaki 1. letnikov spričevala prevzeli v torek, 23. 6., ostali pa v sredo 24. 6. po naslednjem razporedu (povezava na razpored)
Dijaki, ki imate podelitev v telovadnici, v šolo vstopate pri zadnjem vhodu, ostali skozi glavni, sprednji vhod.
Opozarjamo vas, da je uporaba javnega prevoza zelo tvegana za prenos okužbe, zato priporočamo, da se poslužujete drugih možnosti, če le lahko.