Začetek prireditve bo ob 8.00 v šolski telovadnici, po končani  prireditvi pa bo sledila podelitev spričeval po razredih.

Seveda vabimo vse maturante, da se nam na zaključni prireditvi pridružite, saj bomo na njej med drugim podelili Priznanje šole maturantki Katji Klemen in najvišje priznanje, ki ga lahko šola podeli, Zlato priznanje šole maturantu Maju Kristanu.

Takšen razpored velja za vse razrede, četudi ste se nekateri razredi z razredniki že dogovarjali drugače. Razredniki so z odločitvijo seznanjeni in se strinjajo.

Na šolo smo prejeli prošnjo dijakov Srednje šole Črnomelj, ki jih je pretekli teden zajela vremenska ujma z ogromno točo. Prosijo, da dijaki in zaposleni s prostovoljnimi prispevki (lahko simbolično 2 EUR na dijaka) pomagamo družinam, ki so se znašle v stiski. Pozivam vas, da se na njihovo prošnjo odzovete in v razredih zberete sredstva, ki jih bomo nakazali na njihov račun, ki je odprt za te namene. V prilogi se nahaja njihova prošnja.

Razpored podelitev spričeval po učilnicah se nahaja na oglasni deski na Gimnaziji.