Skoči na glavno vsebino

notranja 06

Na državnem prvenstvu na dolgih progah in štafetah, ki je v soboto in nedeljo , 20. in 21. 9., potekalo na Tolstem vrhu nad Vranskem, so se v orientacijskem teku odlično odrezali dijaki naše šole. Vsi so člani orientacijskega kluba Azimut. Naslov državnega prvaka so osvojili: Mark Bogataj, 2.b v kategoriji M16, Lara Gantar, 2.b kategoriji Ž16, Peter Tušar, 4.a v kategoriji M20 in Nuša Jeram v kategoriji Ž21A.

Uspeh so dopolnili še Simon Stanonik, 3.b (M20) ter Katjuša Poljanšek, 3.b (Ž18) z drugim mestom in Pia Dobravec, 2.a (Ž16) s tretjim mestom. V disciplini Štafete sta med mladinkami presenetili Petra Trček, 2.b in Pia Dobravec, 2.a, ki sta zmagali v kategoriji Ž16. Pri mladincih (M20) sta Matic Močnik, 3.b in Aljaž Pavšič, 3.b za las zgrešila prvo mesto in se morala zadovoljiti s srebrom. Na tretjem mestu sta v isti kategoriji pristala Mark Bogataj in Simon Stanonik. V elitni kategoriji sta med ženskami Nuša Jeram in Lara Gantar osvojili 3. mesto. Čestitamo za odličen uspeh!