Vsem dijakom, ki se boste udeležili nagradnega izleta na Slovensko obalo sporočam, da bo odhod avtobusa v torek, 12. 6., ob 7.50 z avtobusne postaje Idrija. Odhod proti domu je predviden ob 16.00, torej je povratek v Idrijo predviden nekaj po 17. uri. Avtobus bo na poti do izvoza na avtoceto Logatec na standardnih postajališčih pobral dijake, ki se v šolo vozijo iz te smeri.

Vesela sem, da se bo letos izleta udeležilo kar 70 dijakov. Verjamem, da vas je še več takšnih, ki ste si udeležbo na izletu zaslužili, vendar ste se zaradi šolskih in drugih obveznosti morali izletu odpovedati.

Obljubim vam, da bomo nalednje šolsko leto datum določili že na začetku leta, da boste lažje načrtovali svoje obveznosti.

Vsi, ki se boste izleta udeležili, upoštevajte navodila spremljevalcev! Želim vam, da skupaj z njimi preživite čudovit dan!

Karmen Vidmar, ravnateljica