Tudi letošnje šolsko leto, čeprav precej drugačno kot običajna, je poskrbelo s številnimi izdelki, katere so letošnji tehniki – maturanti izdelali v okviru 4. predmeta mature. Tako smo bili priča predvsem izdelkom, ki imajo praktično vrednost in jih bodo lahko uporabili pri vsakdanjem delu. Na predstavitvi oziroma zagovoru smo spoznali krožni žagi na traktorski pogon, okvir za varjenje okvirjev za bicikle, napravo za klepanje kose, avtomobilski strešni prtljažnik, merilno napravo za tekmovalni lok, simulator vožnje z dirkalnim avtomobilom, stroj za stiskanje reciklirane plastike in številne druge. Maturanti so se kljub oteženim razmeram pri dobavi materiala in izdelavi sestavnih delov zelo potrudili in so dokazali, da so v času, ki so ga prebili na naši šoli, pridobili precej teoretičnega in praktičnega znanja. Vsem iskreno čestitamo in želimo uspešno nadaljevanje šolanja. Pa še nekaj izdelkov v sliki na našo Facebook strani.